Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Wąbrzeźno

4.6/5 - (5 votes)

Dotacje z PUP Wąbrzeźno już dostępne. Możesz składać wniosek o dofinansowanie z urzędu pracy Wąbrzeźno na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Poniższy artykuł to wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Wąbrzeźno. Przydatna instrukcja, która pomoże Ci w wypełnieniu Twojego wniosku.

Kto może ubiegać się o dotację z urzędu pracy Wąbrzeźno? 

W aktualnie trwającym naborze wniosków o dotację z PUP Wąbrzeźno nie ma ograniczeń wiekowych. Oznacza to, że o dofinansowanie mogą ubiegać się zarówno osoby do 30-tki, jak również po 30-tce.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Wąbrzeźno

Kiedy złożyć wzór wypełnionego wniosku z PUP Wąbrzeźno? 

Urząd pracy prowadzi otwarty nabór wniosków o dotację z PUP Wąbrzeźno. Co oznacza, że im szybciej złożysz wniosek, tym lepiej. Masz większe szanse na dofinansowanie z urzędu pracy Wąbrzeźno.

Im później złożysz wniosek, tym mniejsze szanse i mniejsza kwota dofinansowania którą w konsekwencji uzyskasz. Dlatego liczy się czas i warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Na co można przeznaczyć dotację z PUP Wąbrzeźno? 

Dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Wąbrzeźno możesz wydatkować m.in. na zakup: 

Czego nie możesz kupić z dotacji PUP Wąbrzeźno? 

Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Wąbrzeźno nie może zawierać następujących pozycji: wynagrodzenia pracowników, finansowanie szkoleń, opłaty związane z rejestracją działalności gospodarczej i jej bieżącym funkcjonowaniem (np. opłaty składek ZUS, abonamenty), kaucje, koszty dzierżawy, czynsze.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Wąbrzeźno

Dodatkowo dofinansowanie z urzędu pracy Wąbrzeźno nie może być przeznaczone na: opłaty skarbowe i administracyjne, opłaty związane z podatkami, koncesje, zakupy akcji, obligacji, udziałów w spółkach, leasingu, wydatki inwestycyjne obejmujące np. koszty budowy i remonty.

Co więcej, dotacji z PUP Wąbrzeźno nie możesz wydać na: zakup nieruchomości, lokali, gruntów, pojazdu do świadczenia usług transportu drogowego, samochodu, lawety i auto-lawety, paliwa, kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej koszty transportu/przesyłki zakupionych rzeczy.

Dodatkowo zwróć uwagę na wykluczenia. W przypadku dotacji z urzędu pracy Wąbrzeźno dofinansowania nie możesz przeznaczyć na:

Jakie załączniki dołączyć do wypełnionego wniosku o dotację z urzędu pracy Wąbrzeźno? 

Do wniosku o dotację z PUP Wąbrzeźno musisz dołączyć:

Jak wypełnić wniosek o dotację z PUP Wąbrzeźno? 

Pierwsze punkty wniosku o dofinansowanie z PUP Wąbrzeźno, to opis Twojego wykształcenia i doświadczenia oraz danych osobowych.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Wąbrzeźno

Następnie szczegółowo scharakteryzuj swój pomysł na biznes. Wyjaśnij, z jakiego powodu chcesz zająć się taką działalnością, zdefiniuj swoich klientów (wiek, płeć, zarobki, miejsce zamieszkania). Wskaż swoją konkurencję, opisz rynek i napisz, skąd taki pomysł na biznes i motywacja do założenia własnej działalności gospodarczej.

Pamiętaj o części finansowej, ponieważ to ważna składowa wniosku. Oprzyj ją na realnych danych. Jeśli będzie inaczej, narażasz się na mniejszą liczbę punktów. Wskaż też, co kupisz w ramach dofinansowania wraz z wyjaśnieniem konieczności poniesienia takiego wydatku. Im pełniejsze, tym znacznie zwiększa się Twoja szansa na uzyskanie dotacji z PUP Wąbrzeźno.

Opisz również lokal, gdzie działalność będzie zarejestrowana i prowadzona. Dodatkowo pamiętaj o podsumowaniu, gdzie Twoim zadaniem jest przekonanie komisji do Twojego pomysłu i w efekcie uzyskanie dofinansowania z PUP Wąbrzeźno.

Pomoc w wypełnieniu wniosku o dotację z PUP Wąbrzeźno

Jeśli chcesz złożyć wniosek o dotację z urzędu pracy Wąbrzeźno, a boisz się, że możesz popełnić błąd. Zgłoś się do mnie już teraz i zamów swój skuteczny wniosek o dofinansowanie z PUP Wąbrzeźno. 

Od 10 lat skutecznie pomagam uzyskać dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Moja skuteczność wynosi 97%. Sam się przekonaj i sprawdź mnie.

Sprawdź opinie moich Klientów

Zadzwoń: 605 283 041 lub napisz: kontakt@krb.edu.pl

Michał Jezierski – od ponad 10 lat pomagam przedsiębiorczym osobom w uruchomieniu działalności gospodarczej. Przez ten czas zrealizowałem kilkaset projektów, wśród których znalazły się tak nietypowe biznesy jak salon psich fryzur, hotel dla zwierząt czy pracownia cukiernicza z artystycznymi tortami.

RSS
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share