Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka

Myślisz o dotacji z urzędu pracy Rawa Mazowiecka? Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu wniosku? Zobacz, jak opracować wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka. Dzięki temu unikniesz ryzyka popełnienia błędu i odrzucenia wniosku o dofinansowanie z PUP Rawa Mazowiecka.

Kto może ubiegać się o dotację z urzędu pracy Rawa Mazowiecka?

Najbliższy nabór wypełnionych wniosków o dotację z PUP Rawa Mazowiecka skierowany jest do osób powyżej 30-tego roku życia.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka

Natomiast dostępne są też środki dla osób w wieku 18-29 lat. Pamiętaj również o tym, aby dokładnie zweryfikować regulaminowe wymagania. Sam wiek, to nie wszystko. Są jeszcze inne warunki, które musisz spełnić.

Kiedy złożyć wzór wypełnionego wniosku z PUP Rawa Mazowiecka? 

Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka możesz złożyć w dowolnym terminie, ponieważ jest to nabór ciągły. Informacja o rozpoczęciu naboru wniosków o dofinansowanie z urzędu pracy Rawa Mazowiecka jest zawsze wcześniej ogłaszana na stronie www pośredniaka.

Zwróć uwagę, że w tym przypadku im szybciej złożysz wniosek, tym lepiej, bo masz większą szansę na uzyskanie dofinansowania. Na dodatek w pełnej kwocie, o którą się ubiegasz. Im później złożysz wniosek, tym te szanse są mniejsze, bo pula dostępnych środków będzie się wyczerpywała.

Na co można przeznaczyć dotację z PUP Rawa Mazowiecka? 

Dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Rawa Mazowiecka możesz wydatkować m.in. na: 

Zwróć uwagę, że urząd pracy Rawa Mazowiecka wprowadza progi procentowe pomiędzy poszczególnymi kategoriami wydatków. I tak zakup towaru możesz sfinansować jedynie do 20% wnioskowanej kwoty. Na reklamę możesz wydać jedynie 10% wnioskowanej dotacji, zaś na samochód tylko 50% dofinansowania.

Miej na względzie, że maksymalny pułap dofinansowania z urzędu pracy Rawa Mazowiecka wynosi 23 tys. złotych. 

Czego nie możesz kupić z dotacji PUP Rawa Mazowiecka?

Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka nie może zawierać następujących wydatków m.in.: zakup akcji, obligacji, paliwa, zakup kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej, remont i adaptację lokalu, zakup nieruchomości, zakup rzeczy od współmałżonka, krewnych w linii prostej, rodzeństwa, powinowatych w linii prostej, koszty transportu/przesyłki zakupionych rzeczy.

O jaką kwotę możesz maksymalnie ubiegać się z dotacji PUP Rawa Mazowiecka? 

Maksymalny pułap dofinansowania to aktualnie 23 tys. zł. Zatem, jeżeli Twój wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka zawiera wyższą kwotę. To automatycznie narażasz się na odrzucenie Twojego wniosku już na samym początku oceny.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka

W związku z tym musisz odpowiednio skalkulować zakupy w ramach dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Rawa Mazowiecka. Uważaj na to, aby nie przekroczyć maksymalnej granicy.

Zwróć także uwagę, że pośredniak zawsze ma możliwość obcięcia dotacji, jeśli uzna, że dany wydatek nie jest konieczny w ramach wskazanej działalności. Ewentualnie może być zastąpiony przez tańszy odpowiednik.

Dlatego też staraj się wybierać sprzęt ze średniej półki. Niekoniecznie ten najdroższy, chyba że będziesz miał mocne uzasadnienie.

Jakie załączniki dołączyć do wypełnionego wniosku o dotację z urzędu pracy Rawa Mazowiecka? 

Zanim złożysz wypełniony wniosek o dotację z PUP Rawa Mazowiecka w urzędzie. Dokładnie sprawdź czy dołączyłeś wszystkie niezbędne załączniki. Ich brak może skutkować odrzuceniem Twojego wniosku na etapie oceny formalnej. Tym samym pożegnasz się definitywnie z dofinansowaniem na rozpoczęcie działalności z PUP Rawa Mazowiecka.

Spis załączników znajdziesz we wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy Rawa Mazowiecka. Dodatkowo pamiętaj, aby wszystkie załączniki w formie kserokopii, potwierdzić za zgodność z oryginałem.

Jakie załączniki dołączyć do wniosku PUP Rawa Mazowiecka:

  1. Kserokopia aktu własności lokalu bądź umowy: najmu, użyczenia, dzierżawy, decyzji lokalizacyjnej, zgody właściciela.
  2. Kopie dokumentów potwierdzających posiadanie kwalifikacji i doświadczenia zawodowego do prowadzenia wnioskowanej działalności.
  3. Kserokopia przyrzeczenia koncesji – dotyczy działalności gospodarczej wymagającej koncesji.

Jak wypełnić wniosek o dotację z PUP Rawa Mazowiecka? 

Część pierwsza wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Rawa Mazowiecka, to opis Twojego wykształcenia i doświadczenia.

Opisując swoją karierę zawodową, warto podać stanowiska pracy, zakres obowiązków i ewentualne osiągnięte sukcesy. Ta część wypełnionego wniosku o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej z urzędu pracy Rawa Mazowiecka, to także opis ukończonych szkoleń. Wypisz wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłeś, wraz ze wskazaniem, w jaki sposób wykorzystasz je we własnej firmie.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka

Kolejna część wniosku o dofinansowanie na start z PUP Rawa Mazowiecka, to charakterystyka Twojego projektu. Wnikliwie opisz swój pomysł na biznes. Wyjaśnić, dlaczego chcesz zająć się taką działalnością, zdefiniuj swoich klientów (wiek, płeć, zarobki, miejsce zamieszkania). Wskaż swoją konkurencję, opisz rynek i napisz, skąd taki pomysł na biznes i motywacja do założenia własnej działalności gospodarczej.

W końcu opisz lokal, gdzie będziesz prowadził działalność ze wskazaniem plusów i minusów takiej lokalizacji oraz scharakteryzuj działania reklamowe. 

Opisz też podjęte dotąd działania przygotowawcze do podjęcia działalności gospodarczej. Może to być np. pozyskanie lokalu i pierwszych klientów, zgromadzenie wkładu własnego, opracowanie koncepcji reklamy firmy i całej oferty.

Pamiętaj o analizie SWOT i części finansowej, ponieważ to ważna składowa wniosku. Oprzyj ją na realnych danych. Jeśli będzie inaczej, narażasz się na mniejszą liczbę punktów. Tym samym masz mniejszą szansę na dofinansowanie.  

Pomoc w wypełnieniu wniosku o dotację z PUP Rawa Mazowiecka

Jeśli chcesz złożyć wniosek o dotację z urzędu pracy Rawa Mazowiecka, a boisz się, że możesz popełnić błąd. Zgłoś się do mnie już teraz i zamów swój skuteczny wniosek o dofinansowanie z PUP Rawa Mazowiecka. 

Od 10 lat skutecznie pomagam uzyskać dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Moja skuteczność wynosi 97%. Sam się przekonaj i sprawdź mnie.

Sprawdź opinie moich Klientów 

Zadzwoń: 605 283 041 lub napisz: kontakt@krb.edu.pl

Michał Jezierski – od ponad 10 lat pomagam przedsiębiorczym osobom w uruchomieniu działalności gospodarczej. Przez ten czas zrealizowałem kilkaset projektów, wśród których znalazły się tak nietypowe biznesy jak salon psich fryzur, hotel dla zwierząt czy pracownia cukiernicza z artystycznymi tortami

RSS
LinkedIn
Share