Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legnica

Chcesz uzyskać dotację z urzędu pracy Legnica? Sprawdź, jak przygotować wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legnica. Dzięki temu unikniesz ryzyka popełnienia błędu i odrzucenia wniosku o dofinansowanie z PUP Legnica.

Kto może ubiegać się o dotację z urzędu pracy Legnica?

Najbliższy nabór wypełnionych wniosków o dotację z PUP Legnica skierowany jest do osób młodych w wieku 18-29 lat, które spełniają łącznie trzy następujące warunki:

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legnica

Dotacja z PUP Legnica jest przyznawana także osobom, które spełniają następujące kryteria:

Kiedy złożyć wzór wypełnionego wniosku z PUP Legnica? 

Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legnica musisz złożyć w ciągu tygodnia. Informacja o rozpoczęciu naboru wniosków o dofinansowanie z urzędu pracy Legnica jest zawsze wcześniej ogłasza na stronie www pośredniaka.

Na co można przeznaczyć dotację z PUP Legnica? 

Dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Legnica możesz wydatkować m.in. na: 

Miej na względzie, że maksymalny pułap dofinansowania z urzędu pracy Legnica wynosi 32 tys. złotych. 

Czego nie możesz kupić z dotacji PUP Legnica?

Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legnica nie może zawierać następujących wydatków m.in.: zakup akcji, obligacji, paliwa, zakup kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej, koszty remontu, adaptacji i przebudowy obiektu, koszty szkoleń i kursów, opłaty eksploatacyjne, ZUS, zakup sprzętu /przedmiotów, których wnioskodawca był już właścicielem, koszty transportu zakupionych rzeczy.

O jaką kwotę możesz maksymalnie ubiegać się z dotacji PUP Legnica? 

Maksymalny pułap dofinansowania to aktualnie ok. 32 tys. zł. Zatem, jeżeli Twój wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legnica zawiera wyższą kwotę. To automatycznie narażasz się na odrzucenie Twojego wniosku już na samym początku oceny.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legnica

W związku z tym musisz odpowiednio skalkulować zakupy w ramach dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Legnica. Uważaj na to, aby nie przekroczyć maksymalnej granicy.

Zwróć także uwagę, że pośredniak zawsze ma możliwość obcięcia dotacji, jeśli uzna, że dany wydatek nie jest konieczny w ramach wskazanej działalności. Ewentualnie może być zastąpiony przez tańszy odpowiednik.

Dlatego też staraj się wybierać sprzęt ze średniej półki. Niekoniecznie ten najdroższy, chyba że będziesz miał mocne uzasadnienie. Zobacz, jak prawidłowo przygotować listę zakupów w ramach dofinansowania z PUP Legnica

Jakie załączniki dołączyć do wypełnionego wniosku o dotację z urzędu pracy Legnica? 

Zanim złożysz wypełniony wniosek o dotację z PUP Legnica w urzędzie. Dokładnie sprawdź czy dołączyłeś wszystkie niezbędne załączniki. Ich brak może skutkować odrzuceniem Twojego wniosku na etapie oceny formalnej. Tym samym pożegnasz się definitywnie z dofinansowaniem na rozpoczęcie działalności z PUP Legnica.

Spis załączników znajdziesz we wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy Legnica. Dodatkowo pamiętaj, aby wszystkie załączniki w formie kserokopii, potwierdzić za zgodność z oryginałem. Dodatkowo wymagany będzie dopisek o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Jakie załączniki dołączyć do wniosku PUP Legnica:

Jak wypełnić wniosek o dotację z PUP Legnica? 

We wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Legnica, opisz swoje wykształcenie i doświadczenie. Zwróć uwagę, że do wniosku dołączasz świadectwa pracy, więc opisujesz jedynie te miejsca pracy, które możesz formalnie poświadczyć. Opisując swoją karierę zawodową, warto podać stanowiska pracy, zakres obowiązków i ewentualne osiągnięte sukcesy.

Ta część wypełnionego wniosku o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej z urzędu pracy Legnica, to także opis ukończonych szkoleń. Wypisz wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłeś, wraz ze wskazaniem, w jaki sposób wykorzystasz je we własnej firmie.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legnica

Wspomnij również o dodatkowych kwalifikacjach, których nie możesz w żaden sposób potwierdzić (np. zdolności negocjacyjne, umiejętność planowania etc.).

Kolejna część wniosku o dofinansowanie na start z PUP Legnica, to charakterystyka Twojego projektu. Wnikliwie opisz swój pomysł na biznes. Wyjaśnić, dlaczego chcesz zająć się taką działalnością, zdefiniuj swoich klientów (wiek, płeć, zarobki, miejsce zamieszkania). Wskaż swoją konkurencję, opisz rynek i napisz, skąd taki pomysł na biznes i motywacja do założenia własnej działalności gospodarczej.

W końcu opisz lokal, gdzie będziesz prowadził działalność ze wskazaniem plusów i minusów takiej lokalizacji oraz scharakteryzuj działania reklamowe. 

Następnie wskaż w wypełnionym wzorze wniosku o dotację z PUP Legnica, jakie zasoby własne posiadasz (np. sprzęt, wyposażenie, samochód) oraz co kupisz w ramach dofinansowania wraz z wyjaśnieniem konieczności poniesienia takiego wydatku. Im pełniejsze, tym znacznie zwiększa się Twoja szansa na uzyskanie dotacji z PUP Legnica.

Pamiętaj o analizie SWOT i części finansowej, ponieważ to ważna składowa wniosku o dofinansowanie z PUP Legnica. Oprzyj ją na realnych danych. Jeśli będzie inaczej, narażasz się na mniejszą liczbę punktów. 

Pomoc w wypełnieniu wniosku o dotację z PUP Legnica

Jeśli chcesz złożyć wniosek o dotację z urzędu pracy Legnica, a boisz się, że możesz popełnić błąd. Zgłoś się do mnie już teraz i zamów swój skuteczny wniosek o dofinansowanie z PUP Legnica. 

Od 10 lat skutecznie pomagam uzyskać dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Moja skuteczność wynosi 97%. Sam się przekonaj i sprawdź mnie.

Sprawdź opinie moich Klientów

Zadzwoń: 605 283 041 lub napisz: kontakt@krb.edu.pl. 

Michał Jezierski – od ponad 10 lat pomagam przedsiębiorczym osobom w uruchomieniu działalności gospodarczej. Przez ten czas zrealizowałem kilkaset projektów, wśród których znalazły się tak nietypowe biznesy jak salon psich fryzur, hotel dla zwierząt czy pracownia cukiernicza z artystycznymi tortami

RSS
LinkedIn
Share