Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo

4.9/5 - (10 votes)

Ubiegasz się o dotację z urzędu pracy Legionowo? Zobacz, jak możesz opracować wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo. Umożliwi Ci to uniknięcie ryzyka, jakim jest odrzucenie Twojego wniosku o dofinansowanie z PUP Legionowo.  

Kto może ubiegać się o dotację z urzędu pracy Legionowo?  

Najbliższy nabór wypełnionych wniosków o dotację z PUP Legionowo skierowany jest do osób do 30 roku życia. 

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo

Spełniających poniższe kryteria: 

Kiedy złożyć wzór wypełnionego wniosku z PUP Legionowo?  

Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo musisz dostarczyć do urzędu pracy w ciągu tygodniowego okresu naboru. Im wcześniej to zrobisz, tym lepiej, choć z reguły kolejność zgłoszeń nie odgrywa żadnej roli.

Pamiętaj, aby śledzić stronę internetową pośredniaka, bo tam wcześniej umieszczona jest informacja o rozpoczęciu konkursu.  

Na co można przeznaczyć dotację z PUP Legionowo?  

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Legionowo możesz wydatkować m.in. na:  

Zwróć uwagę, że jeśli będziesz wnioskował o zakupy urządzeń, do których obsługi musisz mieć konkretne uprawnienia (np. SEP), to takie uprawnienia będziesz musiał przedstawić. Z reguły wystarcza dołączenie do wniosku xerokopii uprawnień. Zobacz, jakie jeszcze załączniki musisz dołączyć do wniosku o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.  

Maksymalna kwota, o którą możesz się ubiegać w ramach dotacji z urzędy pracy Legionowo to 25 tys. złotych.  

Czego nie możesz kupić z dotacji PUP Legionowo?  

Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo nie może obejmować m.in. następujących wydatków: opłaty eksploatacyjne, opłaty administracyjne, rejestracyjne, składki ZUS, wypłaty wynagrodzeń, opłaty celne i skarbowe, nabywanie nieruchomości i gruntów, ubezpieczenia, leasing.

W ramach dofinansowania nie kupisz: mebli innych niż niezbędne do prowadzenia działalności, środków trwałych i obrotowych (odsprzedaż) dokonanych od członków rodziny, kasy fiskalnej,  szkoleń, samochodów osobowych. 

O jaką kwotę możesz maksymalnie ubiegać się z dotacji PUP Legionowo?  

Najwyższa kwota, o jaką możesz wnioskować to 33 tys. zł. Dlatego wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo, który składasz w urzędzie pracy, nie może opiewać na wyższą kwotę. Dlatego odpowiednio kalkuluj swoje wydatki, aby nie przekroczyć maksymalnego pułapu.  

Co więcej, pamiętaj też o tym, że urząd pracy może zawsze obciąć dotację. Najczęściej dochodzi do tego, kiedy komisja uzna, że dany wydatek nie jest niezbędny w danej działalności. Ewentualnie może być zastąpiony przez tańszy model.  

Jakie załączniki dołączyć do wypełnionego wniosku o dotację z urzędu pracy Legionowo?  

Składasz wzór wypełnionego wniosek o dotację z PUP Legionowo? Pamiętaj o załącznikach. Ich brak będzie oznaczał odrzucenie Twojego wniosku i koniec marzeń o dotacji na rozpoczęcie działalności z PUP Legionowo

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo

Do wniosku dołącz następujące załączniki:  

Zabezpieczenie dotacji z PUP Legionowo – załączniki

Jakie jeszcze załączniki dołączyć do wniosku o dotację z PUP Legionowo?

Gdzie szukać listy załączników? Znajdują się we wniosku lub regulaminie. Ponadto nie zapomnij, aby każdy załącznik w formie xerokopii potwierdzić za zgodność z oryginałem.  

Do wniosku dołącz również: 

Kiedy dołączasz do wniosku dokument obcojęzyczny, musisz dołączyć też jego tłumaczenie przysięgłe. Jeśli go nie będzie, dany dokument nie będzie rozpatrywany.

Jeśli prowadziłeś wcześniej działalność. Dołącz do wniosku zaświadczenie o niezaleganiu w opłatach wobec ZUS-u i US oraz oświadczenie  o niefigurowaniu w rejestrze podmiotów gospodarczych. 

Jak wypełnić wniosek o dotację z PUP Legionowo?  

Plan przedsięwzięcia w pierwszej części to opis Twojego wykształcenia, doświadczenia i posiadanych kwalifikacji. Wskaż miejsca zatrudnienia, zajmowane stanowiska, ukończone szkolenia, które przydadzą Ci się w planowanej działalności.  

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo

Następnie opisujesz cel planowanego projektu, motywację do podjęcia własnej działalności gospodarczej oraz charakteryzujesz swoją przyszłą firmę.  

Kolejny punkt to opis lokalu, gdzie będziesz prowadził działalność gospodarczą. Pamiętaj o plusach i minusach takiej lokalizacji, stanie nieruchomości, wyposażeniu i przeznaczeniu lokalu.  

W następnym punkcie wypełnionego wniosku o dotację z PUP Legionowo charakteryzujesz rynek. Opisujesz dostawców, klientów (płeć, wiek, miejsce zamieszkania, zarobki). Następnie charakteryzujesz swoją konkurencję. W końcu określasz sposób rywalizacji z obecnymi na rynku firmami. Kolejne punkty to działania reklamowe, zagrożenia i sposoby ich przeciwdziałania oraz część finansowa. Pamiętaj, żeby była wiarygodna i nie przeszacowana.  

We wniosku opisujesz planowane zakupy wraz z uzasadnieniem. Im bardziej szczegółowe, tym lepiej.  

Pomoc w wypełnieniu wniosku o dotację z PUP Legionowo

Jeśli chcesz złożyć wniosek o dotację z urzędu pracy Legionowo, a boisz się, że możesz popełnić błąd. Zgłoś się do mnie już teraz i zamów swój skuteczny wniosek o dofinansowanie z PUP Legionowo.  

Od 10 lat skutecznie pomagam uzyskać dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Moja skuteczność wynosi 97%. Sam się przekonaj i sprawdź mnie.

Sprawdź opinie moich Klientów

Zadzwoń: 605 283 041 lub napisz: kontakt@krb.edu.pl

Michał Jezierski – od ponad 10 lat pomagam przedsiębiorczym osobom w uruchomieniu działalności gospodarczej. Przez ten czas zrealizowałem kilkaset projektów, wśród których znalazły się tak nietypowe biznesy jak salon psich fryzur, hotel dla zwierząt czy pracownia cukiernicza z artystycznymi tortami

RSS
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share