Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Grudziądz

4.8/5 - (5 votes)

Interesuje Cię dofinansowanie z urzędu pracy Grudziądz? Zobacz, w jaki sposób możesz je uzyskać. Pomoże Ci w tym wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Grudziądz. To przydatna instrukcja, która ułatwi Ci opracowanie własnego wniosku.

Kto może ubiegać się o dotację z urzędu pracy Grudziądz? 

Prowadzony nabór wniosków o dotację z PUP Grudziądz nie ma ograniczeń wiekowych. Oznacza to, że o dofinansowanie mogą ubiegać się zarówno osoby do 30-tki, jak również po 30-tce.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Grudziądz

Kiedy złożyć wzór wypełnionego wniosku z PUP Grudziądz? 

Urząd pracy prowadzi otwarty nabór wniosków o dotację z PUP Grudziądz. Co oznacza, że im szybciej złożysz wniosek, tym lepiej. Masz większe szanse na dofinansowanie z urzędu pracy Wąbrzeźno.

Im później złożysz wniosek, tym mniejsze szanse i mniejsza kwota dofinansowania, którą w konsekwencji uzyskasz. Dlatego liczy się czas i warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Na co można przeznaczyć dotację z PUP Grudziądz? 

Dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Grudziądz możesz wydatkować m.in. na zakup: 

Czego nie możesz kupić z dotacji PUP Grudziądz? 

Wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Grudziądz nie może zawierać następujących pozycji: wynagrodzenia pracowników, finansowanie szkoleń, opłaty związane z rejestracją działalności gospodarczej i jej bieżącym funkcjonowaniem (np. opłaty składek ZUS, abonamenty), kaucje, koszty dzierżawy, czynsze.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Grudziądz

Dodatkowo dofinansowanie z urzędu pracy Grudziądz nie może być przeznaczone na: opłaty skarbowe i administracyjne, opłaty związane z podatkami, koncesje, zakupy akcji, obligacji, udziałów w spółkach, leasingu, wydatki inwestycyjne obejmujące np. koszty budowy i remonty.

Jakie załączniki dołączyć do wypełnionego wniosku o dotację z urzędu pracy Grudziądz? 

Do wniosku o dotację z PUP Grudziądz musisz dołączyć:

Jak wypełnić wniosek o dotację z PUP Grudziądz? 

Pierwsze punkty wniosku o dofinansowanie z PUP Grudziądz, to opis Twojego wykształcenia i doświadczenia oraz danych osobowych. Wpisz również posiadane kwalifikacje, które mogą być przydatne w planowanej działalności.

wzór wypełnionego wniosku o dotację z PUP Grudziądz

Następnie szczegółowo scharakteryzuj swój pomysł na biznes. Wyjaśnij, z jakiego powodu chcesz zająć się taką działalnością, zdefiniuj swoich klientów (wiek, płeć, zarobki, miejsce zamieszkania). Wskaż swoją konkurencję, opisz rynek i napisz, skąd taki pomysł na biznes i motywacja do założenia własnej działalności gospodarczej.

Opracuj listę zakupów i pamiętaj o szczegółowym uzasadnieniu poszczególnych pozycji. Im lepsze i pełniejsze uzasadnienie, tym mniejsza szansa, że urząd pracy zakwestionuje poszczególne pozycje na Twojej liście zakupów.

Pomoc w wypełnieniu wniosku o dotację z PUP Grudziądz

Jeśli chcesz złożyć wniosek o dotację z urzędu pracy Grudziądz, a boisz się, że możesz popełnić błąd. Zgłoś się do mnie już teraz i zamów swój skuteczny wniosek o dofinansowanie z PUP Grudziądz. 

Od 10 lat skutecznie pomagam uzyskać dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Moja skuteczność wynosi 97%. Sam się przekonaj i sprawdź mnie.

Sprawdź opinie moich Klientów

Zadzwoń: 605 283 041 lub napisz: kontakt@krb.edu.pl

Michał Jezierski – od ponad 10 lat pomagam przedsiębiorczym osobom w uruchomieniu działalności gospodarczej. Przez ten czas zrealizowałem kilkaset projektów, wśród których znalazły się tak nietypowe biznesy jak salon psich fryzur, hotel dla zwierząt czy pracownia cukiernicza z artystycznymi tortami.

RSS
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share