Oferta

Wniosek o dotację z urzędu pracy

Jeżeli chcesz założyć własną firmę i nie wiesz, jak wypełnić wniosek o dotację z urzędu pracy. Jednocześnie boisz się, że możesz popełnić błąd, który zniweczy całą Twoją pracę, to mam dla Ciebie coś, co bardzo pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.

Pomogę Ci wypełnić wniosek o dotację z urzędu pracy

Dokładnie rozumiem sytuację, w której się znalazłeś, bo sam zmagałem się z tymi samymi wyzwaniami 7 lat temu. Właśnie dlatego takim osobom jak Ty, oferuję pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy.

Zobacz, co mówią o mnie Klienci.

Będzie tylko gorzej

Możesz zrezygnować z mojej pomocy i próbować samodzielnie napisać wniosek o dotację z PUP lub zlecić to innej firmie. Ryzykując odrzucenie Twojej dokumentacji i koniec marzeń o własnej firmie.

Możesz także odpuścić temat i czekać na lepszy moment. Niestety, on nigdy nie nadejdzie. Czy nadal chcesz żyć tylko i wyłącznie marzeniami o własnym biznesie i być na łasce urzędu pracy? Czy może w końcu weźmiesz sprawy w swoje ręce i złożysz wniosek o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

Podejmij właściwą decyzję i zamów swój wniosek o dotację z urzędu pracy

Część osób próbuje samodzielnie wypełnić wniosek z PUP. Niestety, najczęściej kończy się to wieloma godzinami pracy, poszukiwaniem informacji i frustracją z powodu odrzucenia dokumentacji. Pamiętaj, że nawet mały błąd w postaci braku Twojego podpisu może zakończyć Twoje starania o dotację.

Zobacz, co mówią o mnie Klienci.

Wyobraź sobie, że z moją pomocą składasz skuteczny wniosek o dotację z urzędu pracy.

Uzyskujesz dofinansowanie na nową firmą i cieszysz się z możliwości otwarcia własnego biznesu.

Zaczynasz zarabiać prawdziwe pieniądze, cieszysz się z pozytywnych opinii swoich klientów. Czy to nie jest wystarczający powód, aby zdecydować się na moją pomoc?

Nadal się zastanawiasz?

Jeśli doczytałeś do końca i nadal się wahasz, to chyba nie będę w stanie Ci pomóc.

Zobacz, co mówią o mnie Klienci.

Brak decyzji oznacza, że nadal chcesz prowadzić takie życie jak dotychczas. Boisz się wziąć odpowiedzialność i nie traktujesz swojej przyszłej firmy poważnie.

Zatem, czy chcesz żyć marzeniami czy w końcu te marzenia zrealizować?

Wierzę, że chcesz zmienić swoje życie i zrealizować marzenia, dlatego proszę Cię, abyś skontaktował się ze mną jak najszybciej i zdecydował się na podjęcie współpracy.

Jak przebiega współpraca?

Pierwszy krok: zamów przygotowanie wniosku o dotację z urzędu pracy wysyłając do mnie maila na adres: kontakt@krb.edu.pl lub dzwoniąc pod numer: 605 283 041.

Drugi krok: po wstępnym kontakcie z Twojej strony, przesyłam ankietę, która pozwala określić Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Trzeci krok: analizuję ankietę i przygotowuję rekomendacje dla Ciebie, które mogą zwiększyć Twoje szanse na dotację.

Czwarty krok: dokonujesz płatności, a po jej zaksięgowaniu na koncie, po analizie ankiety na bazie posiadanych informacji przygotowuję dla Ciebie skuteczny wniosek o dotację z PUP.

Piąty krok: przesyłam gotowy wniosek na maila.

Szósty krok: po pozytywnej decyzji rozliczam pozostałą płatność w zależności od wybranego Pakietu.

Skontaktuj się ze mną już dziś!

Telefon: 605 283 041

Mail: kontakt@krb.edu.pl

RSS
LinkedIn
Share