Konsultacje gotowego wniosku z PUP

Jeśli nie wiesz, czy dobrze wypełniłeś swój, masz wątpliwości czy nie popełniłeś błędu i chcesz mieć pewność, że wszystko jest w porządku, to mogę zaproponować Ci swoją profesjonalną pomoc. Już teraz zamów konsultacje wniosku o dotację z urzędu pracy.

Dlaczego warto się ze mną skonsultować?

Jeżeli:

To moje konsultacje wniosku o dotację z urzędu pracy dadzą Ci odpowiedź na wszystkie powyższe tematy i znacząco pomoże Ci uzyskać dofinansowanie z PUP.

Jak przebiegają konsultacje wniosku o dotację z urzędu pracy ?

Pierwszy krok: zamów konsultacje wniosku o dotację z urzędu pracy wysyłając do mnie maila na adres: kontakt@krb.edu.pl wpisując w temacie „Konsultacja”.

Drugi krok: po zaksięgowaniu płatności, przesyłasz swój wniosek.

Trzeci krok: analizuję Twój wniosek i przygotowuję rekomendacje dla Ciebie.

Czwarty krok: otrzymujesz obszerny raport, gdzie konkretnie wskazuje, które elementy wniosku wymagają uzupełnienia.

Co zyskasz dzięki moim konsultacjom wniosku o dotację z urzędu pracy ?

Korzystając z konsultacji wniosku o dotację z urzędu pracy Twojego wniosku:

Kim jestem?

konsultacje  wniosku o dotację z urzędu pracy

Michał Jezierski

Doradca/Konsultant/Przedsiębiorca

Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Kancelaria Rozwoju Biznesowego. Z sukcesem doradza zarówno przedstawicielom administracji samorządowej, jak również przedsiębiorstwom.

Realizował różnorodne projekty, współpracując między innymi z: GoWork, Instytutem Badań Edukacyjnych, Polską Akademią Oświaty, Exorigo&Upos, EmiTel-em, Eureka Group, NGO and Business Service, EM&CA SA Energia dla Biznesu, Fundacją Sportowa Polska.

Absolwent politologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w zakresie zamówień publicznych oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.

W Kancelarii Rozwoju Biznesowego zajmuje się między innymi:

Autor licznych eksperckich publikacji. Wypowiadał się na łamach m. in.: Bossblog.pl, Ispolka.pl, Dziennik Przedsiębiorcy.

Co mówią o mnie Klienci?

Polecam Pana Michała wszystkim, którzy chcą zrealizować swoje plany i marzenia dotyczące prowadzenia własnego biznesu! Pełen profesjonalizm i doradztwo w zakresie dofinansowania. Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Paulina Kozyrska – Groomlandia

Gorąco polecam usługi Pana Michała, którego cechuje wysoki profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi i cierpliwość do mojej osoby. Oczywiście dotacja otrzymana. Jeszcze raz gorąco polecam.
Marek Niemyjski – Hydro Mark

Korzystałem ze wsparcia Pana Michała przy ubieganiu się o dotację z urzędu pracy. Współpraca przebiegła szybko i na tyle korzystnie, że uzyskałem dotację na start.Zdecydowanie polecam :).
Mateusz Przybysz – Fi7

Inwestycja w konsultację wniosku o dotację z urzędu pracy: 599 zł brutto